18. veteranske športne igre Posavja (Senovo)
12. maja 2018

Urejanje vtisov po podelitvi pokalov in kolajn.                           Udeleženci Posavskega srečanja pripadniki OZVVS Sevnica.

V soboto 12.5.2018 je bilo na Senovem 18. srečanje Posavskih veteranov, na katerem so v ospredju bile športne igre. Sevniški veterani so zmagali v treh disciplinah od štirih, s tem, da so v četrti disciplini bili tretji. Strelska ekipa v sestavi Anton Jazbinšek, Marko Černič in Stane Kovačič je s 250 krogi osvojila prvo mesto. Šahovska ekipa v sestavi Rudi Prosenik, Franc Derstvenšek in Rado Bogolin je osvojila prvo mesto. Ekipa ribičev v sestavi Ernest Šumej, Dušan Škoda in  Ivan Pajk je ravno tako osvojila prvo mesto. Ekipa za met bombe v sestavi  Marjan Šalamon, Stane Repovž in Anton Repše je osvojila tretje mesto.

V skupnem seštevku vseh športnih rezultatov so Sevničani zmagali in osvojili prehodni pokal.